2020 kent niet alleen maar narigheid. Veel artiesten - die vaak gedwongen thuis zaten omdat tours niet doorgingen - kwamen met albums die we niet verwacht hadden. Zo ook de bekendste nog levende bassi.....meer »»
In De Bassist 55, januari - maart 2021 komt singer-songwriter en bassist Nana Adjoa aan het woord over haar favoriete basplaat. Ze koos voor het nummer Waiting In Vain van Bob Marley & The Wailers van.....meer »»
Toen we Gus voor het eerst met zijn Competition Mustang bij Roger Waters zagen spelen, dachten we: hij moet in ons magazine. Pas daarna kregen we door hoe veel meer hij doet en heeft gedaan en toen wi.....meer »»
Ame Staal is deze keer ons Talent. Niet geheel ontoevallig tippen we ook het album van haar band Marble Waves. De band heeft wat prachtige video's gemaakt en die zie je hier......meer »»
De Bassist 55, januari - maart 2021 is uit! In dit magazine lees je weer alles wat je als bassist wilt lezen. Specials, interviews, tests, nieuws, workshops, albumtips en veel, veel meer. .....meer »»
Als je aan Geddy Lee van Rush denkt, denk je aan een Rickenbacker... ...of aan die bekende zwarte Jazz met de aparte sticker. In De Bassist #55, januari - maart 2021, bekeken we de J van dichtbij......meer »»
In De Bassist 55, januari - maart 2021, lees je een achtergrondartikel over de bassen gemaakt door Robin Baard. In het stuk lees je dat Xander Vrienten de bassen probeerd, dat is natuurlijk gefilmd en.....meer »»
In dit artikel op DeBassist.nl vind je de eerste aflevering van onze videoserie StageCoach Sessions. Videoserie? Ja! Vijf video's maar liefst rondom het basspel en de effecten van Sean Fasciani bij zi.....meer »»