Charles Mingus was een van de meest invloedrijke contrabassisten uit de geschiedenis en tot op de dag van vandaag wordt hij nog altijd bewonderd......meer »»
Na de livestreams van vorig jaar juni, zal inJazz dit jaar een serie vooraf opgenomen concerten streamen, 16 in totaal, vanaf de eigen website en alle relevante socials. Dat gebeurt in de avonduren va.....meer »»
Is het je wens om beter te leren improviseren op jazz standards? Met deze cursus kan dat.....meer »»
Het is weer vrijdag, dus tijd voor een nieuwe aflevering van de podcast Basgasten. Dit keer met de contrabassist Thomas Pol......meer »»
De break up van Oasis voelt als gisteren, maar Noel Gallagher is alweer tien jaar bezig als soloartiest, met zijn High Flying Birds. Tijd voor een best of album dus. Noel vond de titel Back The Way We.....meer »»
Jaap van Eik was bassist van onder meer The Moans, Cuby + Blizzards, Trace, Livin' Blues en Solution. In de vernieuwde uitgave is er nog meer aandacht voor Herman Brood......meer »»
Dat basgitaar en elektronische muziek een goed huwelijk is bewees Squarepusher al, nu met een heruitgave van het debuutalbum.....meer »»
Na succesvolle jaren bij de band van Rob Hoeke, had bassist Willem Schoone diverse uitstapjes, om vervolgens ruim twintig jaar het covercircuit in te duiken. Willem is still going strong en volgens ei.....meer »»