Navarone was een van de eerste bands bij the Voice. En wie had het gedacht? Ze schopten het tot de finale en de heren werden tweede. Niet gek! In De Bassist 51, januari - maart 2020, vertelt bassist .....meer »»
In De Bassist 51 - januari - maart 2020 - lees je het interview met Ivo Schot die zijn bas en pedalen gebruikt om soundscapes te maken. Blazers, strijkers, gitaren? Ivo redt het met alleen bas. In dit.....meer »»
Wies kwam, zag en overwon, zonder een nummer uit te hebben gebracht. Inmiddels is de eerste single Megahit op 3FM geweest, maar zonder veroverden ze al een plek in de Popronde en ze wonnen de Amsterda.....meer »»
In De Bassist 51, januari - maart 2020, lees je een interview met Lee Rocker. Veertig jaar geleden begon hij met vrienden de Stray Cats en tussen alle reunies door speelde hij met vele andere muzikant.....meer »»
In onze rubriek Opgebast heb je al 51 keer over een opkomende bassist kunnen lezen en diverse van deze bassisten behoren nu tot de gevestigde orde! Maar ze zijn opkomend, bij velen nog onbekend en daa.....meer »»
Charles Nagtzaam koos niet alleen zijn Basplaat voor de huidige editie van De Bassist, maar hij schreef het voor ons uit! Fan van Anthony Jackson? Dan heb je vanaf nu wat te doen op je vrije dagen:.....meer »»
Peter Hook - ooit geinterviewd in dit magazine - kennen we natuurlijk allemaal als bassist van Joy Division, New Order en tegenwoordig van Peter Hook and the Light, waarmee hij het werk van de eerstge.....meer »»
Onze magazines voor muzikanten, De Bassist, Gitarist, Slagwerkkrant, Interface en Musicmaker kan je nu met 50% korting cadeau geven of cadeau vragen. Ontvang de eerste editie van dit jaarabonnement.....meer »»