In De Bassist 55, januari - maart 2021, lees je een groot interview met de eveneens grote Manuel Hugas. Maar er was nog veel meer dat niet in het magazine paste en dat lees je hier. Hugas vertelt over.....meer »»
Markbass heeft, ondanks 2020, een goed jaar achter de rug, met snaren, voorversterkers en lockdown videos......meer »»
Na de opening in juli van de nieuwe XXL-store op het Eilandje te Antwerpen heeft Keymusic maar liefst twee nieuwe winkels geopend in het gebouw Q-Factory in Amsterdam-Oost. In Rotterdam is de winkel n.....meer »»
Naast Steinberger en Ibanez heeft het merk Kiesel nu ook een koploos exemplaar voor Dustin Davidson......meer »»
Warwick levert al jaren de gecoate EMP-snaren, maar tot nu toe was dit type snaar alleen in een geheel stalen versie verkrijgbaar. Het Duitse merk stapte over van fabrikant en nu zijn er ook nickelwou.....meer »»
Vintage kennen we als een budgetmerk, maar de kwaliteit is altijd verrassend goed. Dat komt mede door de onderdelen en elektronica van zustermerk Wilkinson. Het merk komt nu met een zeer betaalbare, v.....meer »»
Tegenwoordig zijn pedalen geen stompboxen maar complete machines waarmee je alles kunt, de ADAM van Darkglass behoort zeker tot deze categorie......meer »»
De Epiphone Jack Casady gaat alweer bijna 25 jaar mee en in die tijd is de bas alleen maar populairder geworden. Steeds meer bekende artiesten spelen er mee en af en toe komt Epiphone met een nieuwe k.....meer »»