Hot Rats, de eerste plaat van Frank Zappa onder eigen naam, verscheen in oktober 1969, 50 jaar geleden. De kluis is geopend en op 6 cd's wordt de totstandkoming van dit album volledig weergegeven. Voe.....meer »»
Peter Hook - ooit geinterviewd in dit magazine - kennen we natuurlijk allemaal als bassist van Joy Division, New Order en tegenwoordig van Peter Hook and the Light, waarmee hij het werk van de eerstge.....meer »»
Onze magazines voor muzikanten, De Bassist, Gitarist, Slagwerkkrant, Interface en Musicmaker kan je nu met 50% korting cadeau geven of cadeau vragen. Ontvang de eerste editie van dit jaarabonnement.....meer »»
Warwick in Duitsland zal vanaf nu de bouw van Sadowsky bassen op zich nemen. Op de NAMM, begin 2020, zullen Hans-Peter Wilfer - oprichter en eigenaar van Warwick - en Roger Sadowsky de verregaande sam.....meer »»
Wil je een priveles van Anton Goudsmit of David Hollestelle? De Fender Jaguar Bass van Henny Vrienten? Een huiskamerconcert van Eric Vaarzon Morel en Jeff Heijne? Een gitaar van George Kooymans of Jan.....meer »»
Basgasten is een podcast, in samenwerking met De Bassist, waarin Hidde Roorda met bekende Nederlandse en buitenlandse bassisten spreekt over de platen en bassisten die ze hebben gevormd tot wie ze nu .....meer »»
Een looppedaal (of loopstation) is misschien wel de laatste gadget die je aan je arsenaal toevoegt maar het resultaat kan verbluffend zijn. Mocht je ermee aan de slag willen gaan, er is nu een boek da.....meer »»
Het Amerikaanse merk Xotic (om precies te zijn Californië) heeft al aardig wat producten op de markt gezet maar hier in Nederland zie je het nog weinig of zelfs niet. Gelukkig voor ons komt er een ni.....meer »»