Het Uur van de Wolf zendt eind deze maand de vorig jaar verschenen documentaire over Suzi Quatro uit. Je kon hier al eerder lezen over deze docu en nu kan je hem dan eindelijk zien......meer »»
Aflevering 25 moet natuurlijk een bijzondere zijn en dat is het. Peter Peskens stond ooit al in ons magazine bij Opgebast. Hij speelt met the Mysterons, Jungle By Night, natuurlijk met Jett Rebel en h.....meer »»
Fender presenteerde al eerder een serie shortscale bassen die er prachtig uitzagen. De nieuwste komt uit de Player serie......meer »»
Als je denkt alle DI's te hebben gezien komt Sonic Nuance met een nieuwe versie van de TDI......meer »»
Jarenlang schreef Damian Erskine voor de website No Treble waar hij zijn kennis en kunde deelde en was te horen en te zien in een special van Basgasten......meer »»
Soleren op de bas blijft een gevoelig onderwerp maar soms kunnen er mooie dingen ontstaan. Dit boek helpt je beter op weg......meer »»
Als je je hoofd draait ziet de wereld er net anders uit. Dat geldt ook voor deze nieuwe Mayones bas......meer »»
Ze zien er niet uit als standaard Fender bassen en passen goed bij Goth en metalbands. ESP brengt een nieuwe serie bassen uit......meer »»