Na behoorlijk wat aandacht op 3FM, talloze optredens op festival en poppodia en een goed ontvangen debuutalbum komt Waltzburg met de EP Let's All Pretend. Een deel van de songs was al de wijde wereld .....meer »»
Met een facebookactie hoopt gitarist Ruben Hoeke zoveel mogelijk kinderen een gitaar te kunnen geven. Hij startte de actie, omdat hij zelf vond dat hij er wel wat uit zijn collectie kon missen. Inmidd.....meer »»
Ben je door de lockdown door al je basboeken heen of zoek je nieuw lesmateriaal? Ariane Cap heeft een nieuw boek uit......meer »»
In 2019 verscheen een documentaire over contrabassist Buster Williams die nu te streamen is......meer »»
Als MonoNeon niet opvalt door zijn kleding zijn het wel zijn aparte composities en zijn meesterlijke chops......meer »»
Ove Bosch was jarenlang de stille kracht achter de succesvolle en bijzondere Bass Camps van Warwick. Hij organiseert nu zijn eigen evenementen en binnenkort komt Bass Con 3......meer »»
Voor De Bassist 56 testte Madelief van Vlijmen twee koploze Ibanez-bassen. Een met fanned frets en een gewone. Vorig jaar probeerde Hidde Roorda de lange versies uit en die test lees je hier......meer »»
De Bassist 56 is uit met een mooie mix van alles bas! Naast tests, workshops, columns en nieuws vind je onder meer specials over musicalbassisten, de bassisten van Hendrix, de NAMM-show en Eurosonic N.....meer »»