Van de Q naar nu, kopten we in De Bassist 54. Peter Vink - die natuurlijk doorbrak met Q65 - is nog steeds zeer actief als bassist, onder meer met zijn bijzondere band Knight Area. The Final Chapter v.....meer »»
Lené te Voortwis is hoofdvakdocent aan het Conservatorium van Amsterdam en hij speelde met onder meer Liesbeth List, Frank Boeijen en Boudewijn de Groot. Maar je leert veel meer over hem in deze nieu.....meer »»
Ben jij groot fan van Stuart Hamm en wil je je verdiepen in zijn muziek? Met dit boek gaat dat een stuk makkelijker......meer »»
Jarenlang wilde hij het al: een album live in de studio opnemen. Voor hun vierde album, simpelweg '4' getiteld, gingen Slash, Myles Kennedy en The Conspirators de legendarische RCA Studio A in Nashvil.....meer »»
Sjors van den Eerenbeemt is bassist en musical director bij Tino Martin en Jeroen van der Boom. In deze aflevering spreekt Hidde Roorda met Sjors over hoe het is om met dergelijke namen te spelen en w.....meer »»
Onlangs maakte Psychonaut uit het Belgische Mechelen indruk met zijn Eurosonic-showcase. Vandaag verschijnt een geremixte en geremasterde versie van hun EP 'Ferocious Fellowman' uit 2016......meer »»
Het North Sea Jazz Festival trekt de stoute schoenen aan en laat vandaag weten dat ze voor een festival in vol ornaat gaan, 8, 9 en 10 juli in Ahoy Rotterdam, met een volle bak internationale acts. Wh.....meer »»
In 1969 won ze met het nummer De Troubadour het Eurovisie Songfestival en haar glansrijke carrière gaat immer voort. Sterker nog, haar nieuwe album - simpelweg getiteld Lenny Kuhr - brengt ze vandaaa.....meer »»