Niets verandert zo snel als de wereld van de media. Daarom is het Musicmaker-team trots dat ze met het verschijnen van de 450ste editie hun 40-jarig jubileum kunnen vieren. .....meer »»
De internationaal gerenommeerde gitaarbouwer Sander de Gier komt na maanden van research met de Lowlander: zijn take op de fameuze Gibson Thunderbird. Volgens De Gier is het vooral een eerbetoon aan d.....meer »»
TC Electronic maakt met de Polytunes stagetuners én clip-on-tuners, die zeer goed zijn, maar ook prijzig. De UniTune mist een voor ons bassisten iets minder belangrijke mogelijkheid, maar is wel een s.....meer »»
Enkele jaren geleden schreef Paul Boyer het eerste boek over Rickenbacker-bassen en het werd gelijk een standaardwerk. Er ontbrak wat info, er kwamen meer foto's beschikbaar en Rickenbacker kwam met n.....meer »»
North Sea Jazz is elk jaar dé plek om bijzondere muziek en muzikanten in de meest uiteenlopende stijlen te leren kennen. Daar ontmoeten we Benjamin J. Shepherd, bassist bij John Beasley's Monk'estra. .....meer »»
In De Bassist #42, oktober - december 2017, lees je hoe diverse opkomende bassisten toetsen gebruiken in hun muziek. Op facebook vroegen we je naar jouw favoriete baslijnen, die eens niet op vier, vij.....meer »»
In De Bassist #42, oktober - december 2017, verklaart Douwe Bob's Jeroen Overman de muzikale liefde aan Ronnie Lane. Speciaal voor jou hebben we wat fijne filmpjes onder elkaar gezet......meer »»
In De Bassist #42, oktober – december 2017, lees je in de rubriek De Bas over een bijzondere bas van een bijzondere Nederlandse bassist. Eén pagina is te kort voor de info die we hebben over Freddie C.....meer »»