Eastwood maakt al jaren getrouwe kopieën en varianten van oude en rare bassen en soms basversies van gitaren waar nog niet eerder een bas van was. Kortom: Leuk! En er is weer nieuws......meer »»
IK Multimedia lanceerde eerder dit jaar het MODO Bass-softwarepakket, vol virtuele bassen. Inmiddels heeft het pakket een upgrade gekregen......meer »»
Bij een beetje bassist is Stephen Bruner, oftewel Thundercat, al wel op de radar gekomen. Wij van De Bassist zitten hem achter zijn broek voor een interview, maar dat kost helaas wat tijd. Ondertussen.....meer »»
Adam Clayton is officieel Warwick-endorser, maar zo nu en dan bouwt Fender ook wat voor hem. Misschien ook omdat zijn bandgenoten Bono en The Edge in Fender's raad van commissarissen zitten? Als je in.....meer »»
We moeten er nog heel even op wachten, maar in het eerste kwartaal van 2018 komt versie 10 Van Ableton Live uit. Met nieuwe devices èn Max for Live standaard ingebouwd!.....meer »»
Snaren zijn snaren, het zijn allemaal lange, glimmende dingen, maar er zit zeker een hele wetenschap achter. GHS brengt de vier bassnaren wat dichterbij elkaar door het aantal wikkelingen te verandere.....meer »»
Wil je een makkelijk onderhoudssetje voor je bas? Kijk niet verder, want hier is de d'Addario Bass Maintenance Kit.....meer »»
Darkglass is in een relatief korte tijd niet meer weg te denken uit basland. Bij zowel groten der aarde als bij lokaal spelende bassisten zie je vaak de zwarte doosjes van het Finse merk op het pedale.....meer »»