Paul Sips is de oprichter en eigenaar van een van de twee baswinkels in Nederland en daarmee is hij natuurlijk een invloedrijk persoon in basland. Hij bracht diverse merken naar ons land, hij heeft ee.....meer »»
Dat je niet alleen baspartijen op de bas kunt spelen weten wij allang al, maar wat dacht je van klassiek gitaar?.....meer »»
G&L was het derde en laatste bedrijf waar Leo Fender gitaren en bassen maakte. De nieuwe 750 bas is een trip vol nostalgie......meer »»
Als het kabinet gisterenavond even de televisie aan gehad heeft is er geen ontkomen meer aan om dinsdag de boel open te gooien voor de culturele sector. Tienduizenden Unmute Us demonstranten in tien s.....meer »»
Op haar twintigste speelde ze bij Chick Corea en Jeff Beck. Drie jaar later zat ze in de studio met Prince om het album op te nemen dat nu vijf jaar na zijn dood is uitgekomen: Welcome 2 America. Ze m.....meer »»
We weten het. En we maken ons er schuldig aan. De termen legendarisch en iconisch worden wel eens te vaak gebruikt, maar als we het over Suzi Quatro hebben, is niks teveel gezegd. .....meer »»
Jurren Mekking testte voor ons de Tribe Wizard 4. Het resultaat lees je in het blad, maar Jurren maakte ook een productvideo van de mooie rode bas, waarbij hij de standen van het brugelement uitlegt......meer »»
Pieteke Dik viel ons al op tijdens Eurosonic Noorderslag. Als een echte bassist van nu combineert ze basgitaar en bass-synth. In dit extra artikel zie je haar op ESNS en in gesprek met Markbass Nederl.....meer »»