In De Bassist #46, oktober - december 2018, lees je hoe Mike Kamp van edelbassen en slappen opschoof naar flatwounds en een P. Hoe hij het pluche van het theater inruilde voor een busje en de blues. .....meer »»
What Heat van Bokanté + Metropole Orkest kwam net te laat binnen om mee te nemen in De Bassist #46, oktober - december 2018. Omdat het een prachtige plaat is en omdat Michael League onze cover siert,.....meer »»
In De Bassist #46, oktober - december 2018, lees je een interview met Marilonah Copra. De piepjonge bassiste verruilde de Nederlandse Antillen voor ons koude kikkerlandje, maar bracht een heerlijk war.....meer »»
In de rubriek Opgebast komen jonge talentvolle bassisten aan het woord. In De Bassist #46, oktober - december 2018, is dat Marja Boender. Met Moondaze speelt ze steeds vaker in het buitenland......meer »»
Marc Vanderkley is versterkerbouwer, maar ook een zeer goede bassist. Hij leerde ooit bassen door de albums van Frank Boeijen, maar Gentle Giant was zijn ontdekking in de muziek. In De Bassist #46, ok.....meer »»
In De Bassist #46, oktober - december 2018, lees je het interview dat we met Michael League hadden, naar aanleiding van zijn functie als artist in residence op het North Sea Jazz Festival. Maar er war.....meer »»
Sessiebassist Michel van Schie won afgelopen maandag een geheel nieuwe prijs: de Humble Hero Award. Deze prijs voor sessiemuzikanten is onderdeel van de bekende Notekrakers......meer »»
In juli 2017 lanceerde Fender het eigen lesplatform Play. Het was even wachten, maar nu kunnen ook de liefhebbers van vier snaren - bas en ukelele - bij Fender terecht......meer »»