De naam Guy Pratt dwaalt al een tijdje rond maar voor de mensen die hem niet kennen: hij speelde onder andere bij Gary Moore, Roxy Music, Tears For Fears, Iggy Pop, maar het bekendst werd hij toen hij.....meer »»
Het Poolse merk Mayones maakt zeer exclusieve gitaren en bassen van hoge kwaliteit die al door menig artiest worden gebruikt waaronder Alissia Benveniste, Federico Malaman, onze eigen Michel van Schie.....meer »»
Over twee weken reist de redactie van De Bassist af naar Anaheim, een voorstadje van Los Angeles om al het instrumentnieuws te zien. Het eerste nieuws druppelt binnen en we hebben wat voorspellingen. .....meer »»
Een supersimpele baslijn, die meteen herkenbaar is. Jullie waarderen het en in De Bassist 50 eindige Psycho Killer op nummer 31 in de door jullie gekozen Bas Top 50! In De Bassist 51, januari - maart .....meer »»
Navarone was een van de eerste bands bij the Voice. En wie had het gedacht? Ze schopten het tot de finale en de heren werden tweede. Niet gek! In De Bassist 51, januari - maart 2020, vertelt bassist .....meer »»
In De Bassist 51 - januari - maart 2020 - lees je het interview met Ivo Schot die zijn bas en pedalen gebruikt om soundscapes te maken. Blazers, strijkers, gitaren? Ivo redt het met alleen bas. In dit.....meer »»
Wies kwam, zag en overwon, zonder een nummer uit te hebben gebracht. Inmiddels is de eerste single Megahit op 3FM geweest, maar zonder veroverden ze al een plek in de Popronde en ze wonnen de Amsterda.....meer »»
In De Bassist 51, januari - maart 2020, lees je een interview met Lee Rocker. Veertig jaar geleden begon hij met vrienden de Stray Cats en tussen alle reunies door speelde hij met vele andere muzikant.....meer »»