In De Bassist #45, juli - september 2018, is Robin Bremer het onderwerp in Opgebast! We laten je graag kennismaken met zijn band via enkele coole video's.....meer »»
Had je de videosectie op DeBassist.nl wel eens bekeken? Die staat boordevol muziek- en gearvideo's met en voor bassisten. Nieuwe video's onlangs geplaatst: een boeiend interview met Matt Bissonette, S.....meer »»
In de VS tourt de John Lennon Educational Tour Bus al jaren langs scholen, festivals en conferenties. De Europese versie was voor het laatst in Nederland in 2014. Dit non-profit talentontwikkelingspro.....meer »»
Of The Beatles groter zijn dan god of Coca-Cola zullen we hier niet bediscussiëren. Feit is dat Paul McCartney nog prima weet hoe je publiciteit moet maken en de afgelopen weken kon je dan ook niet om.....meer »»
Van 17 tot en met 21 mei 2018 organiseerde 's werelds grootste webwinkel op hun enige winkellocatie in Treppendorf, Duitsland een uniek treffen van allerlei 'musical gear youtubers'. We waren er bij e.....meer »»
Bax Music in Goes pakt dit jaar flink uit tijdens de Open Dag. Op dit gratis toegankelijke evenement zijn er werkelijk voor elke muzikant - jong of oud, gitarist of dj, studiowizard of PA-prof - inter.....meer »»
Het al langere tijd in financieel zwaar weer verkerende Gibson heeft vandaag faillissementsbescherming aangevraagd. Hiermee hoopt het bedrijf tijd te winnen om een herstructurering door te voeren die .....meer »»
Ze leerden elkaar kennen op het podium. Bassist Thomas Pol was direct onder de indruk van de muzikaliteit van drummer Niek de Bruijn, en Niek viel voor de natuurlijkheid en de eerlijkheid van Thomas’ .....meer »»