In De Bassist #42, oktober - december 2017, lees je hoe diverse opkomende bassisten toetsen gebruiken in hun muziek. Op facebook vroegen we je naar jouw favoriete baslijnen, die eens niet op vier, vij.....meer »»
In De Bassist #42, oktober - december 2017, verklaart Douwe Bob's Jeroen Overman de muzikale liefde aan Ronnie Lane. Speciaal voor jou hebben we wat fijne filmpjes onder elkaar gezet......meer »»
In De Bassist #42, oktober – december 2017, lees je in de rubriek De Bas over een bijzondere bas van een bijzondere Nederlandse bassist. Eén pagina is te kort voor de info die we hebben over Freddie C.....meer »»
In De Bassist #42, oktober - december 2017, vertelt Tom Petersson over zijn twaalfsnarige bassen, die hij live met Cheap trick gebruikt. In dit DB+-artikel hebben we wat fijne filmpjes voor je onder e.....meer »»
In de rubriek Opgebast van De Bassist #42, oktober - december 2017, lees je alles over het opkomende talent Madelief van Vlijmen, haar band Madlife en haar rol als contrabassist bij Jasper Schalks en .....meer »»
Vox komt met een 50W-bascombo in de VX-serie. Deze heeft een zogenaamde Nutube: een buis die er niet uitziet als een buis, maar het zeker wel is......meer »»
Geezer Butler ken je natuurlijk. Niet? ga dan even snel googlen! Dunlop/MXR komt nu met een speciale wah voor de grootheid......meer »»
Met de korte, makkelijk te onthouden naam Epiphone Masterbilt De Luxe Classic/Electric Bass Guitar, lanceert Gibson's broertje alweer een mooi instrument voor ons échte muzikanten. .....meer »»