De Bassist kun je binnenkort in de App Store en Google Play als digitale editie vinden. Voor slechts € 3,99! Vooralsnog via de Tijdschriftenmand, binnenkort ook als standalone app verrijkt met video e.....meer »»
Op 3 december 2015 in het Uur van de Wolf was op NPO2 een mooie televisiedocumentaire over de ritmesectie van de Golden Earring, Cesar Zuiderwijk en Rinus Gerritsen, te zien, voorafgaand aan de releas.....meer »»
Het gaat goed met Q-Factory. Een klein jaar na de doorstart van Amsterdamse muziekcomplex MuzyQ onder de nieuwe naam Q-Factory (de Q bleef, en de mooie locatie natuurlijk) kan de balans worden opgemaa.....meer »»
Phil Lesh overwon al eerder prostaatkanker en de Grateful Dead-bassist lijkt de ziekte opnieuw overwonnen te hebben......meer »»
Op de Open Dagen van SAE in Amsterdam, Rotterdam en Brussel kun je presentaties volgen van het brede scala aan opleidingen dat komend seizoen aan SAE gegeven gaat worden. Workshopdagen zijn er al vana.....meer »»
Donderdag 6 augustus bestaat Bax-shop 12,5 jaar. Een heugelijke mijlpaal die wat Bax-shop betreft zeker gevierd moet worden. Om dit niet alleen intern te vieren, maar ook met de klanten hebben Bax-sho.....meer »»