Wohoo! De SansAmp Bass Driver DI is jarig! Reden voor een feest!.....meer »»
Zoek je een alternatief voor de Fender VI bas? Dit model is dat zeker......meer »»
Line 6 lanceert de ultra-draagbare POD Express Guitar en POD Express Bass versterker- en effectprocessor die gitaristen en bassisten in staat stellen hun sound overal mee naartoe te nemen. De twee POD.....meer »»
Zoek je een ultra-nieuw element voor je bas? Kijk even naar deze van Nordstrand.....meer »»
In theorie lijkt er geen grotere afstand denkbaar dan die tussen contrabas in een symfonieorkest en live experimentele popmuziek achter computers en Moogs. In de praktijk overbrugt contrabassist, elek.....meer »»
De Bassist had een exclusief en bijzonder interview met Rush-bassist Geddy Lee. Dat lees je in De Bassist 68. We schreven al eerder over Geddy's bijzondere basboek, terwijl Les Claypool ons over zijn .....meer »»
Doug Wimbish is een echte bassisten-bassist en toen we de kans kregen hem weer eens te spreken, grepen we dat met beide handen aan. Maar we dachten: laten we het eens niet over Living Colour hebben......meer »»
Er is waarschijnlijk geen muzikant die zo nauw verbonden is met één instrument als Paul McCartney met zijn Höfner. Als je een foto van McCartney ziet, zal het je nooit verbazen dat hij een Höfner .....meer »»