In De Bassist #37, juli-september 2016, verwijst Adrian Maruszczyk naar de video waarop hij de workshop voorspeelt. Deze is hieronder te zien......meer »»
Epiphone, Gibson, Warwick, Lakland, Rickenbacker en Fender. U2's Adam Clayton neemt altijd veel oude en nieuwe bassen mee op tour. We stelden een overzicht voor je samen......meer »»
Voor De Bassist 37 ging Remus Aussen op bezoek bij Axel Roks, die met veel kennis, een bijzondere visie en vooral veel vakmanschap bassen bouwt. In vier filmpjes zie je hoe!.....meer »»
Nik West komt 21 mei 2016 een concert doen op het SummerJazz Festival in Leiden naar ons land. In het najaar doet ze onder meer De Boerderij in Zoetermeer en De North Sea Jazz Club in Amsterdam aan. H.....meer »»
Afgelopen januari bezochten we de NAMM-beurs in Anaheim, Californië. In De Bassist 36, april - juni 2016, vind je de belangrijkste nieuwe spullen en een sfeerverslag. Hieronder plaatsen we de dagversl.....meer »»
David Ellefson redt zo nu en dan een leven, hij nam een ouderwets goede plaat op met zijn band Megadeth en hij speelt binnenkort twee keer in Nederland. Ondertussen werkte hij met Jackson aan een vern.....meer »»
In De Bassist 36, april - juni 2016, testte Milo Lambers de Ampeg PF-20t. De zeer compacte buizenversterker is perfect voor opnames en kleine optredens. Bassist Jerry Jemmott vertelt over zijn relatie.....meer »»
In De Bassist 35, jan-mrt 2016, kun je lezen dat de beroemde en gestolen Funk Machine van James Jamerson zo goed als zeker geen '62er is, zoals werd aangenomen. Maar maakt dat uit? Het gaat uiteindeli.....meer »»